Hacıyusuf İlköğretim Okulu Tutak Ağrı

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hacıyusuf İlköğretim Okulu Hakkında - Hacıyusuf İlköğretim Okulu Tanıtım - Hacıyusuf İlköğretim Okulu Resimleri - Hacıyusuf İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri
Hacıyusuf İlköğretim Okulu Ağrı Tutak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hacıyusuf İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hacıyusuf İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hacıyusuf İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hacıyusuf İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: AĞRI / TUTAK
Adı: HACIYUSUF İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Hacıyusuf Köyü
Telefon Numarası: 4724218092 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hacıyusuf İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hacıyusuf İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hacıyusuf İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hacıyusuf İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AĞRI / TUTAK

Adı: HACIYUSUF İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Hacıyusuf Köyü

Telefon Numarası: 4724218092

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz