Hamzalı İlköğretim Okulu Vakfıkebir Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Hamzalı İlköğretim Okulu Vakfıkebir Trabzon konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Hamzalı İlköğretim Okulu Hakkında - Hamzalı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Hamzalı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Hamzalı İlköğretim Okulu Resimleri


Hamzalı İlköğretim Okulu Trabzon Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hamzalı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hamzalı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hamzalı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hamzalı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / VAKFIKEBİR
Adı: HAMZALI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Hamzali Köyü
Telefon Numarası: 4628592283
Faks Numarası: 4628592283

Kurumun Misyonu :

Vakfıkebir Hamzalı İlköğretim Okulu olarak edindiğimiz misyon,imkanlarımız çerçevesinde doğru ve büyük hedeflere öğrencilerimizin bilgi,beceri ve yeteneklerini ortaya çıkaracak yöntemlerle ulaşmak;sorumluluk sahibi ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.


Kurumun Vizyonu:

Okul olarak eğitim-öğretime geniş bir çerçeveden ve öğrenci gözüyle bakmaya çalışıyoruz.Öğretirken öğrenen bizler, öğrencilerle tüm hedeflere ulaşacağına, kayda değer güzelliklerin elde edileceğine inanıyoruz. Yaptıklarından emin bireyler, dimdik duran,geniş düşünen,üretebilen,araştırıp paylaşabilen öğrenciler ve aydınlık bir gelecek için sizleri bekliyoruz. Kendi içinizden herkes gibi bakarken,kendini gerçekleştirmeyi ilke edinen sizlerle aynı yolda,bu okuluda buluşmak ümitiyle.
Kaynak : trabzon.meb.gov.tr