Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Görele Giresun

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Görele GiresunHasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Giresun Görele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: GİRESUN / GÖRELE
Adı: HASAN ALİ YÜCEL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Soğuksu Mah. Hasan Ali Yücel Cad. 28800 Görele-Giresun
Telefon Numarası: 4545131582

Tarihçe:

1945 yılında faaliyete geçen okulumuzun eski binası 1999 Aralık ayı içerisinde yıkılarak yeni bina 2001 /2002 Eğitim yılına hazır hale getirilmistir.Bina da 24 derslik ,1müdür odasi 2 müdür yardımcısı odası, 1 memur odası1 hizmetli odası 1 labaratuar, 1bigisayar sınıfı,1 işlik,1 çok amaçlı salon 1 kantin ve yemek yeme salonu kız ve erkek olmak üzere 2 adet spor soyunma odası bunların dışında 1 anasınıfı 1 temizlik odasi 1 spor odası 1 müzik odası 1 rehberlik odası 1 kütüphane mevcuttur.

Okulumuzda 1 Müdür, 2 Müdür yardımcısı, 30 öğretmen ve 4 hizmetli olmak üzere toplam 37 personel görev yapmaktadır. Okulumuzda 1 tane ana sınıfı ve her sınıftan 3 şube olmak üzere toplam 24 derslik bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız


Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/
 

Son düzenleyen: Moderatör: