Hasankendi İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hasankendi İlköğretim Okulu Hakkında - Hasankendi İlköğretim Okulu Tanıtım - Hasankendi İlköğretim Okulu Resimleri - Hasankendi İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri


VIZYONU : Çevresine liderlik yapan, katilimci, paylasimci, teknolojiyle bütünlesmis, bilgiyi paylasan, ögrenen, ögreten, çagdas yerel, ulusal ve evrensel degerlerin bilincinde bireyler yetistiren okul olmak.
MISYONU : Ülkemiz için çagdas yaklasimlarla ögrencilerimizin istek ve yetenekleri dogrultusunda yeniliklere açik, hosgörülü, sevgi ve saygiyi önde tutan, her alanda sorumluluk alabilen, bilim ve teknolojiye açik, çevresiyle ilgili sorunlara çözüm getirebilen, toplumun istek ve ihtiyaçlarina cevap verebilen bireyler yetistirmek.
ADRESI : Merkez Hasankendi Köyü
MERKEZE UZAKLIGI : 8 KM.
YÖNETICI SAYISI : 2
ÖGRETMEN SAYISI : 5 Sinif, 7 Brans Ögretmeni
PERSONEL SAYISI : 1
SUBE SAYISI : 8
ÖGRENCI SAYISI : 115
OKUL BINASI : 2005 yilinda yapilmis olup.....
LOJMAN DURUMU : 2 odali toplamda 40 mt^2 olan lojman bulunmaktadir.


Hasankendi İlköğretim Okulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hasankendi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hasankendi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hasankendi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hasankendi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / MERKEZ

Adı: HASANKENDİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Hasankendi Köyü / Adiyaman

Telefon Numarası: 4162231307

E-mail Adresi : Bilgi Mevcut Değildir

Web Adresi :
http://okulweb.meb.gov.tr/02/01/302852/


Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz