Hedef Dershaneleri

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında

HEDEF DERSHANELERİ, Atatürk ilkelerine bağlı, Laik, Çağdaş, Bilimsel ve Demokratik eğitim anlayışıyla 29 şubesiyle tüm Türkiye’de çalışmalarına devam etmektedir.

Geleceğin kapılarını açmak Hedef Dershaneleri’yle daha kolaydır. Hedef Dershaneleri, gençleri yalnız sınava değil geleceğe hazırlar. Bu nedenle, gencin ulaşmak istediği hedef ile potansiyeli, ilgi yetenek ve gereksinimleri arasında uyum olmasını önemser, gençleri bu konuda uyarır, ikna eder. Hedef Dershaneleri önce yaptığı işe saygı duyar; bu saygı bir amaçla bütünleşir, yaşamın ve başarının kendisi olur.

Branşında kendini kanıtlamış, deneyimli, sevecen, özverili, disiplinli öğretmelerden kurulu olan Hedef Dershanelerinde her öğretmen bir liderdir.

HEDEF Dershaneleri’nde eğitim öğretim çalışmaları gençlerin değişen ihtiyaç ve değerlerine göre planlanır. Gençliğin dinamizmini yeni yöntemlerle yakalayacak eğitim ve öğretim çalışmaları uygulayan, dinamik ve yenilikçi bir yapıya sahip olan HEDEF ailesi gençlerle hep genç kalan bir kurum kültürü ve kimliğini bu sayede edinmiştir.

“Sevgili öğrenciler, siz, aileniz, okul öğretmenleriniz ve dershanemiz arasında kurulacak iyi bir eşgüdüm gireceğiniz sınavlarda iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. HEDEF BAŞARMAKTIR.”


Kurslar

ÖSS
OKS


İletişim

MERKEZ
Halitağa Cd. Şemsitap Sk. No:2 Kat:1-2-3-4
TEL: 0 216 418 62 21 – 0 216 418 62 49
FAX: 0 216 418 72 72
KADIKÖY / İSTANBUL

Şubeler


http://www.hedefdershaneleri.net