Hep Seni Bekledim Kitap Özeti Suzanne Enoch

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hep Seni Bekledim Kitap Özet - Suzanne Enoch Kitapları - Hep Seni Bekledim Kitap Tanıtım - Hep Seni Bekledim Kitap Fiyatı - İndirimli KitaplarKitap Özet

ENGEL TANIMAYAN BİR TUTKU, ATEŞLİ BİR AŞK... “Büyüleyici, lezzetli ve enfes.” Karen Hawkins “Teslim olun ve tadını çıkarın.” Stephanie Laurens “En sevdiğim yazarlardan bir tanesi.” Julia Quinn “Suzanne Enoch'un kitaplarını okumak her zaman büyük heyecanla beklenen bir zevk.” Christina Dodd Phineas Bromley, ömrünün on yılına mal olan gönüllü sürgününün ardından eve döndüğünde tepetaklak oluverir.

Balo salonlarının tozunu yutacağı yaşlarda savaş meydanında at koşturmuş bir asker olarak sivil hayata uyum sağlaması hiç de kolay olmaz. Ne var ki, küçücük bir sır, zamanlaması son derece münasebetsiz görünen bu buluşmayı hayat memat meselesine çevirecektir. Birilerinin baba yadigârı topraklarına göz diktiğini keşfeden Phineas, düşmanlarını ortaya çıkarmak için bir çare bulmak zorundadır. Amacına ulaşmak için hayatını tehlikeye atacak olsa da, seçeceği hiçbir yol, eski dostu Alyse'e duyduğu aşk kadar canını acıtmayacaktır.
Hep Seni Bekledim

Suzanne Enoch
· Pegasus Yayıncılık
· Basım Tarihi : 10 - 2010
· ISBN : 9786054263912
· Sayfa Sayısı : 420
· Çevirmen : Melek Aslı Öztürk
· Etiket Fiyatı : 20.00 TL