Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu Germencik Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Germencik'teki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında


VİZYONUMUZ
Himmet Çondur Cumhuriyet İ.Ö.O. olarak vizyonumuz, Germencik halkının; çocuklarının eğitimini gerçekleştirmek için yarıştıkları ayrıcalıklı ve mutlu bir okul toplumu olmaktır.MİSYONUMUZ
Himmet Çondur Cumhuriyet İ.Ö.O. olarak misyonumuz, Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazanmış, topluma uyumlu, üretken bireyler yetiştirmektir.


ORTAK DEĞERLERİMİZ

1. Bütün çalışmalarımızın temeli öğrencilerimizdir. Öğrencilerimize birey olarak saygı duyulur. Öğrenci ve öğretmen arasında sevgi – saygı bağının gün geçtikçe geliştirilmesi, herkesin ortak hedefleri arasındadır.
2. “Ben” değil “biz” duygusunun hakim olduğu ortam ve anlayışın gereğine inanırız.
3. Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir.
4. Türkçe’nin güzel konuşulması ve yazılması ortak değerimizdir.
5. Okulumuzun taşımalı eğitim merkezi olması nedeniyle; öğrencilerimizin taşıdıkları kent yaşamının kültürel eksikliklerini gidererek, her zaman eşit, temel hak ve özgürlüklere saygılı, hoşgörülü ve iyi nitelikli olması temel esastır.
6. Okul – veli işbirliği sağlanarak, öğrencilerin okulda kazandığı davranışları hayata geçirebilmeleri için çalışılır.
7. Başarının ekip çalışması, teşvik ve ödüllendirme ile artacağına inanırız.
8. Okulumuzun fiziki şartlarının iyi ve gelişmeye elverişli olması ayrıcalığımızdır.
9. Okulumuz öğrencilerinin daha iyiye gitmeleri için gereken fedakarlığı yapmak ve bu doğrultuda çalışmak ; okulumuzun kişiliğini oluşturur.
10. Öğrencilerimizi; Atatürk’ün gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkmayı hedefleyen, Türkiye idealine ulaşmayı amaç edinen; demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve ülkemizin bölünmez bütünlüğüne inanmış bireyler olarak yetiştirmeyi temel ilke sayarız.
11. Okulumuzun başarılarından söz edilen ve tercih edilen okul olması ortak beklentimizdir.

Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu Aydın Germencik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / GERMENCİK

Adı: HİMMET ÇONDUR CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: YEDİ EYLÜL MAH. DEĞİRMENCİK CAD.NO:20

Telefon Numarası: 2565630888

Faks Numarası: 2565630174

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi: Himmet Çondur Cumhuriyet İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.