Hırsızlıkta Son Nokta!!

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hırsızlıkta son nokta
Bursa'da iki ayrı iş yerinin duvarlarını delerek kuyumcuya giren hırsızlar, oksijen kaynağı ile kestikleri çelik kasada bulunan 170 bin YTL değerindeki 5 kilogram altını çaldı.

Yıldırım ilçesi Yavuzselim Mahallesi Yavuzay Sokak'ta meydana gelen olayda, Yusuf Altın'a ait kuyumcu dükkanının arka tarafında kullanılmayan bir mermer atölyesinin duvarını delen kimliği belirsiz hırsızlar, yanlarında getirdikleri balyoz ve murç ile manavın da duvarını kırarak kuyumcu dükkanına ulaştı.
Sabah iş yerini açan Yusuf Altın, çelik kasayı açtığında altınların yerinde olmadığını görünce durumu polise bildirdi. Sigortasız olduğu öğrenilen iş yerinde bulunan güvenlik kamerasının tespit edemediği hırsızlık olayıyla ilgili polis geniş çaplı soruşturma başlatırken, hırsızların olay yerinde bıraktıkları oksijen kaynağı ile birlikte olay yerindeki simit poşeti ve ayran bardağına el konuldu.


İş yeri sahibi Yusuf Altın, "Komşularımızdan bazıları gece televizyon izlerken sesler duymuşlar ancak polise haber vermemişler. Eğer polise haber verilseydi sonuç bu şekilde olmazdı" dedi.