İlginç ve bir o kadar da komik olaylar

#1
Sponsorlu Bağlantılar
-Arizonalı bir adam kelepçelerle oynarken kendini kelepçeledi ve anahtarı bulamadı..Kendisini kurtarmak için çilingir yerine polisi arayınca başı belaya girdi..Onu kelepçeden kurtaran polisler,ödenmemiş bir kefalet borcu bulunduğunu belirleyince onu yeniden kelepçelediler..

-Gilette şirketi 1902 yılında güvenli jilet satmaya başladığında yüzlerce erkek satın aldı.Sonra da bu jiletlerin sakallarını kesemediğini söyleyerek çöpe attılar.Gilette yetkilileri,mutsuz müşterilerinin traş olmadan önce jiletin sarıldığı kağıdı çıkarmadıklarını fark ettiler..

-1932 yılında Los Angeles olimpiyatlarında Fransız atlet Noel'in disk atmada kırdığı olimpiyat rekoru sayılmadı.Çünkü atışı izlemesi gereken bütün hakemler,sırıkla yüksek atlama yarışmasını izlemek için arkaya dönmüşlerdi..

-Fransız ordusu,askerlarin mayın tarlalarında yürüyebilmesini sağlayan patlamaya dayanıklı botlar icat etti.Fakat botlar o kadar ağır ve içinde yürünmesi o kadar zordu ki,askerler mayınlarla havaya uçmadan önce pusuya yatan düşman askerleri tarafından vuruluyorlardı..

-1985'de New Orleanslı cankurtaranlar o yıl şehrin havuzlarında kimsenin boğulmamasını kutlamak için bir parti verdiler.Partide konuklardan biri boğuldu..

-1975'de İngiliz bir çift televizyonda en sevdiği programı izlerken,erkek yarım saat süren bir gülem sonucu kalp krizi geçirerek öldü.Eşi,cenazeden sonra programın yapımcılarına bir mektup yazarak,kocasının hayatının son dakikalarında bu kadar mutlu ettikleri için teşekkür etti..

-1983'de mağazada hırsızlık yaparken yakalanan San Diegolu bir kadın polislere eğer onu bırakmazlarsa morarana kadar nefesini tutacağını söyledi.Polisler kadını bırakmadılar,o da gerçekten ölünceye kadar nefesini tuttu..