Ilıcapınar İlköğretim Okulu Bilgileri Taşkent Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ilıcapınar İlköğretim Okulu Hakkında - Ilıcapınar İlköğretim Okulu Tanıtım - Ilıcapınar İlköğretim Okulu Resimleri - Ilıcapınar İlköğretim Okulu İletişim


Ilıcapınar İlköğretim Okulu Konya Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ilıcapınar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ilıcapınar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ilıcapınar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ilıcapınar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ilıcapınar İlköğretim Okulu Misyon Ve Vizyonu:

Öğrencilerimizi, vatan ve millet sevgisiyle yoğurarak üst öğrenime hazırlamak ve ülke problemlerin çözümünde düşünerek üreten etkin bireyler olarak geleceğe hazırlamaktır.

Eğitim kalitesini artırmak için öğretmen, öğrenci ve velilerimize inceleme, araştırma ve uygulama alışkanlığı kazandırmaktır.

Ilıcapınar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / TAŞKENT
Adı: ILICAPINAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ILİCAPİNAR KASABASİ TAŞKENT/KONYA
Telefon Numarası: 3324914012
Faks Numarası:
E-mail Adresi: taskentilicapinarioo@hotmail.com
Web Adresi: -

Ilıcapınar İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr