İnlice Ahmet Nazif Zorlu İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
İnlice Ahmet Nazif Zorlu İlköğretim Okulu Hakkında - İnlice Ahmet Nazif Zorlu İlköğretim Okulu Tanıtım - İnlice Ahmet Nazif Zorlu İlköğretim Okulu Resimleri - İnlice Ahmet Nazif Zorlu İlköğretim Okulu İletişim

İnlice Ahmet Nazif Zorlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Kişiliklerin geliştirilmesini en önemli adım olarak görmekteyiz.Hedeflerimize ulaşmak için kendisiyle ve çevresiyle barışık,yapıcı,olaylara olumlu yaklaşan,uygun kararlar alan, aydın,üretken,sorumluluk sahibi insanlar yetiştirerek ulaşabileceğimizin bilincindeyiz. Okulda; Öğrenme temel ihtiyaç kabul edilmeli. Her veli,öğrenciye öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilmeli. Hem öğrenciler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inanmalı. Çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olmalı. Herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışmalı.

MİSYONUMUZ

Bilgi,teknoloji ve iletişim toplumu olma hedeflerimizi gerçekleştirmek için;bilgiye hızlı ulaşabilen,bilgiyi mal ve hizmet ürününe yansıtabilen,kendisine güvenen,kendisini sürekli yenileyebilen ve geliştiren, Köklü geçmişinden aldığı kültürel zenginlik ve güçle,dün olduğu gibi bugünde,ailesine, topluma,vatanına ve tüm insanlığa yararlı,araştırmacı,üretici,soran ve sorgulayan,Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,özgür ve mutlu nesiller yetiştirmek için tüm olanakları kullanmaktır.

İnlice Ahmet Nazif Zorlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Fethiye
Okulun Telefonu: 6438300
Okulun Faksı: 6438300
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi:
inliceilkogretim@hotmail.com
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 107 - İlçe Merkezine Uzaklığı 25
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 250-300 TL


İnlice Ahmet Nazif Zorlu İlköğretim Okulu Resimleri :Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız