İsakuşagı İlköğretim Okulu Konya Çeltik

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
İsakuşagı İlköğretim Okulu Hakkında - İsakuşagı İlköğretim Okulu Tanıtım - İsakuşagı İlköğretim Okulu Resimleri - İsakuşagı İlköğretim Okulu İletişim

Isakuşagı İlköğretim Okulu Konya Çeltik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Isakuşagı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Isakuşagı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Isakuşagı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Isakuşagı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İsakuşagı İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz ilk olarak 1956 yılında eğitim ve öğretime açılmıştır, 1971 yılında ilk ek bina yapılmış.2008-2009 eğitim öğretim yılında yeni binamız hizmete girmiştir.Okulumuzda toplam 8 derslik , 1 anasınıfı ve 1 bilişim teknolojileri sınıfı ve 1 çok amaçlı salon bulunmaktadır. .Adakasım köyünden taşımalı olarak gelen 33 öğrencimizle toplam 202 öğrencimiz vardır. Okulumuzda 1 müdür, 6 sınıf öğretmeni ve 3 branş öğretmeni görev yapmaktadır

İsakuşagı İlköğretim Okulu Vizyonu:

İsakuşağı İlköğretim Okulu her öğrencisinin iyi bir üst eğitim kurumuna yerleşmesini ve sosyal becerilerini geliştirmesini, toplumsal ve milli değerleri yaşamasını benimsemiştir.

Temel Değerlerimiz

-Topluma milli değerleri yaşamasını bilen, inançlara saygılı, ahlaklı sorumluluk sahibi, bilinçli bireyler yetiştirmenin gerekliliğine inanırız.

-Hizmet sunduğumuz ailelerimizin ve öğrencilerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını belirleyip, bunları karşılamaya çalırız.

-Başarının teşvik ve ödüllendirmeyle artacağına inanıyoruz.

-Bilgilerimizin, düşüncelerimizin etkin bir şekilde aktarılması için uygun iletişim yöntem ve teknikleri kullanırız.

-Dürüst eleştiri yaparız, hataları kabul eder, çözümü için çaba sarf ederiz.

-Şikâyet etmek yerine çözüm önerileri bulup, problemleri çözmeye çalışırız.

-Enerjimizi olumlu alanlarda toplumu ve bireyleri eğitmek ve öğretmek için kullanırız.

İsakuşagı İlköğretim Okulu Misyonu:

İsakuşağı İlköğretim Okulu olarak; en değerli kaynağımızın insan olduğu düşüncesinden hareketle, en verimli yatırımın insanı eğitmek olduğu bilinciyle, 21.yüzyılın çağdaş yaklaşımlarına uygun, Atatürk ilke ve inkılâplarını benimseyen, bilgiyi en değerli hazine olarak bilen ve kullanan, milletini ve ailesini seven, kendisiyle barışık, farklılıkları hoşgörü mozaiğinde çeşitlilik olarak kabul eden, sağlıklı iletişim kurabilen, sorumluluk alabilen, kendine güven duyan, üreten ve yaratıcı gelişmelere açık, kendisiyle ve toplumla barışık, öğrenmeye ihtiyaç duyan Atatürk ilkeleri ve laik Cumhuriyete sahip çıkan, kimliğini ve milli değerlerini muhafaza edebilen, bilgisini referans kabul ettirip, kendine saygı ve güven duyan, ufku geniş, özgür, demokrat, girişken, genç ve dinamik nesiller yetiştirmektir
Bu amaçla; okul olarak görevimiz, çağın gerçeklerine uygun, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, nitelikli ve kaliteli bir eğitim hizmetinin sunulabilmesi için gerekli şartların oluşumunu sağlamak ve bu amaçla kaynaklar yaratarak eğitim sürecini desteklemektir.

İsakuşagı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / ÇELTİK
Adı: ISAKUŞAGI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Isakuşağı llköğretim Okulu Çeltik
Telefon Numarası: 3328745091
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -
http://isakusagiio.meb.k12.tr

İsakuşagı İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr


Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız