Işıklar İlköğretim Okulu Bilgileri Nazilli Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Işıklar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Nazilli'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Işıklar İlköğretim Okulu Resimleri - Işıklar İlköğretim Okulu Hakkında
Üstte ve altta resmini gördüğünüz binada1962-1963 Eğitim-Öğretim yılında tek sınıflı ve bir öğretmen lojmanlı olarak eğitime başladı.Aynı yıl çatısının yanması sonucu restore edilerek hale getirilmiştir.Birinci kademe, İlkokul binası olarak yapılan bu binada devam etmiştir. Temel eğitimin sekiz yıla çıkarılmasından sonra Ortaokul binasında devam edilmiştir.

1981-1982 Eğitim-Öğretim yılında ; Toprak İskan Müdürlüğünün Sosyal Tesis binası olarak yaptırılan aşağıda resmini gördüğünüz bina, daha sonra Ortaokul binası olarak tahsis edilmiştir. İlköğretimin sekiz yıla çıkarılmasından sonra İlköğretim Okulu olarak 2006-2007 Eğitim-Öğretim yılına kadar eğitime devam etmiştir.


Işıklar İlköğretim Okulu Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Işıklar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Işıklar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Işıklar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Işıklar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / NAZİLLİ

Adı: IŞIKLAR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: IŞIKLAR KÖYÜ

Telefon Numarası: 2563494252

Faks Numarası:Bilgi Yok

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi:Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.