İslami Tatil Köyleri - İslami Tatil Köyleri Club Familia Tatil Köyü Çeşme, İzmir

#1
Sponsorlu Bağlantılar
İslami Tatil Köyleri - İslami Tatil Köyleri Club Familia Tatil Köyü Çeşme, İzmir

İslami Tatil Köyleri

İslami tatil anlayışına hitap eden otellerin sayısı şu anda artan talebe neredeyse cevap veremez hale geldi. Aynı konseptte yeni otellerin yapımı sürerken, konaklama fiyatları da normal otellerde yüzde 30-40 daha pahalı hale geldi. Bu otellerde tatil yapmak isteyen kesim çoğunlukla 4-5 ay önceden rezervasyon yapmak durumunda. Bu oteller müşterilerini ise çoğunlukla islami basına verdikleri ilanlarla buluyor.

Club Familia Tatil Köyü
Çeşme, İzmirClub Familia Çeşme'de siz misafirlerimize evinizdeki konforu yaşatacak 6 adet suit oda mevcuttur. Ailenizin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş, modern mobilya ve aksesuarlarıyla donatılmış olan odalarımızda tatilin tadını çıkaracaksınız.

Club Familia Çeşme'de denize ve güneşe doyacaksınız. Güne Club Familia Çeşme'nin bayan plajında denize girerek başlayabilir; güneşin ve denizin tadını çıkarıp, özel bayan güneşlenme alanında güneşlenebilirsiniz.

Club Familia Çeşme'de denize ve güneşe doyacaksınız. Güne Club Familia Çeşme'nin bay plajında denize girerek başlayabilir; güneşin ve denizin tadını çıkarıp, her akşam üstü sahilde yapılan voleybol turnuvalarına katılabilirsiniz.