İsmil Fatih İlköğretim Okulu Karatay Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
İsmil Fatih İlköğretim Okulu Hakkında - İsmil Fatih İlköğretim Okulu Tanıtım - İsmil Fatih İlköğretim Okulu Resimleri - İsmil Fatih İlköğretim Okulu İletişim
Ismıl Fatih İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ismıl Fatih İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ismıl Fatih İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ismıl Fatih İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ismıl Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İsmil Fatih İlköğretim Okulu Tarihcesi:

1988 – 1989 Öğretim Yılı’ nda faaliyete geçen okulumuzun arsasını İsmil Kasabası Halkı’ ndan Mehmet YILDIZ adlı hayırsever bir vatandaşımız yapmıştır.

Okulumuz inşaatı mahalle halkının, Belediye Başkanının, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ nün üstün gayretleri ve direktifleri doğrultusunda 1986 yılında başlamıştır. İnşaatta İsmil Belediyesi’ nin ve araçlarının, kasaba halkının işgücü ve maddi katkıları çok büyüktür.

Okulumuz 120.000.000 TL harcanarak 21 Kasım 1988 yılında Konya Valisi Necati ÇATİNKAYA, İl Milli Eğitim Müdürü Recep METİN, Karatay İlçe Kaymakamı Hüseyin KAYA, Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Hidayet SULAK, Kamu Görevlileri, İsmil Kasabası Halkı’ nın katılımıyla bir törenle açılmıştır.

1989 yılında okulumuzun bahçesine mahalle halkından Nuri ILDIZ adına okulumuz ve öğrencileri için çeşme yapılmıştır.

Okulumuzun bahçe duvarı 1993 yılında okulumuz derneğinin katkılarıyla yaptırılmış ve 1994 yılında ağaçlandırılmıştır.

İsmil Fatih İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / KARATAY
Adı: ISMIL FATİH İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: HACI GANİ MAHALLESİ İSMİL KASABASI
Telefon Numarası: 3323862433
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
ismilfatihioo@gmail.com
Web Adresi: - http://ismilfatih.meb.k12.tr

İsmil Fatih İlköğretim Okulu Resimleri:
Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız