İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü - David J. Schwartz

#1
Sponsorlu Bağlantılar
İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü - David J. Schwartz kitap tanıtımı - kitap özetiKitabın künyesi


İstediğinizi Elde Etmenin Büyüsü
David J. Schwartz

Koridor Yayıncılık

» Kişisel Gelişim
» Edebiyat
Çevirmen : Seda Serdar
Şubat 2010, 264 sayfa, ISBN: 9786054188123

Kitap hakkında

Milyonlarca insan motivasyon konusunda önde gelen uzmanlardan biri olan Dr. Schwartz'ın kitaplarındaki öğretilerini özümseyerek yaşam kalitelerini artırdılar. Bu öğretilerle; daha kolay ikna edeceksiniz, daha kolay yöneteceksiniz ve hepsinden önemlisi asıl mutluluğu, içsel huzuru ve zihin barışını keşfedeceksiniz. Bu gerçekçi kitap, bir kazanma felsefesi geliştirmek isteyen herkese değerli bir esin hazinesi ve pratik öneriler sunmaktadır.

Düşünme biçiminizi değiştirerek, bireysel başarı ve yeteneğe giden zorlu yolların, nasıl da kolaylaşabileceğini şaşırarak fark edeceksiniz. Kendi ütopyanızın peşine takılın ve size sunulan en iyi yaşamın keyfini çıkarın.

“Kendinize, göründüğünüzden daha iyi olduğunuzu hatırlatın. Başarılı insanlar insanüstü yaratıklar değillerdir. Başarı süper bir zekayı gerektirmez, ya da başarı konusunda herhangi bir mistik öğe de yoktur. Ve başarıyı şansa dayandıramazsınız. Başarılı insanlar, herkes gibi sıradan insanlardır, fakat kendilerine ve yaptıklarına olan inançları tamdır. Çoğunluğun düşündüğünden daha farklı düşünebilirler. Asla – evet, asla – değerinizi düşürmeyin.”

Prof. Dr. Schwartz, kitapları dünya çapında milyonlarca satan, motivasyon konusunda tartışmasız bir otoritedi

Kitap kapağı