JS-Media pk2 Türkçe Sro İndir

#1
Sponsorlu Bağlantılar
JS-Media pk2 Türkçe Sro İndir

Js Media.pk2 yeni bir başlangıç yaratarak Silkroad Online'ı daha zevkli hale getiriyor. Yeni arayüz sistemi ile artık karşınızda hemen Media.pk2'imizi tanıtalım ve anlatalım. Başlıyoruz..

1. Launcher : Dizayn olarak aynı, arka plan değiştirilmiştir ve Silkroad Online ana sayfası yerine http://www.js-media.super-forum.net/ olarak değiştirilmiştir. Launcher'dan bir görüntü.

2. Papirüsler ve Loading Ekranı : Papirüs'ler Launcher'dan sonra gelen ufak karelerdir. Bütün Papirüs'ler değiştirilmiştir ve daha hos bir şekil almıstır. Loading ekranı ise eski Silkroad Online ekranı ile değiştirilmiştir ve bir tane yeni eklenmiştir buda eski Silkroad Online'dan bir Loading ekranı fakat biz göremiyorduk şimdi görebileceğiz. Papirüs'lerden bir görüntü.
Resmi Orjinal Boyutta Görmek istiyorsan TIKLA! 800x297.

3. Silkroad Online Giriş Ekranı : Alt - Üst - Giriş karesi tamamen değiştirilmiştir. Temamızın ana desen'i olmustur. Giriş ekranından bir görüntü.
Resmi Orjinal Boyutta Görmek istiyorsan TIKLA! 1280x800.

4. Char Bilgi Ekranı : Ana desen olarak yapılandırılmıstır. Zerk tüpleri yeşil yapılmıstır. Nick kısmı şeffaf olan bölge değiştirilmiştir. Char Bilgi Ekranından bir görüntü.

5. Skill Bar : Tamamiyle değiştirilmiştir. Ana temamızın çıkıs noktası olmustur. Şekill'lendirilmiştir. Yassılastırmalar kalkmıstır. Bar'lar değiştirilmiştir. Skill Bar'dan bir görüntü.
Resmi Orjinal Boyutta Görmek istiyorsan TIKLA! 931x83.

6. Menu ve Guild : Burada sadece renklendirilme yapılmıstır. Temayı uyguladıgımızda cok karısık oluyor. Patch'ler le düzeltilebilir veya boyle bırakılabilir. Menu ve Guild'den bir görüntü.
Resmi Orjinal Boyutta Görmek istiyorsan TIKLA! 895x400.

7. Oyun Türkçeleştirme : Oyun'da kullandıgımız cogu alan Türkçeleştirilmiştir %95 lik bir alan oyunda türkçedir. Daha da türkçeleştirmelerimiz devam etmektedir. Patch ile birlikte verilecektir. Oyundan 1-2 türkçe kısım görüntüsü.

8.Pot İconları : Bütün Pot'ların icon ları Değiştirilmiştir [ Hp- Mp- Vigor- Pill] Pot'lardan bir görüntü.

9. Unique Map : Bütün Unique'ler [Tiger Girl - Urachi - Isy - Lord Yarkan - Shitan - Cerberus - Captan IVY] Haritaya spawn noktaları eklenmiştir. Unique map'den bir görüntü.

10. Pegasus : 60 Level atlar artık daha çekici bir hal aldı. Pegasus adındaki bu at beyaz bir melek adeta. Hem ucuyor, hemde muazzam bir hayvan. Pegasus'tan bir kaç görüntü.


11.Cursor : Eski yuvarlak mause cursorlarının hepsi değişmiştir. Cursorlardan örnekler.


12. Mini Map : Sağ üst köşede bulunan ufak harita. Ana desen olarak yapılandırılmıstır ve " + ile - " tusları değiştirilmiştir. Mini Map'den bir görüntü

13. Abuse Filter : Küfür Filtresi. Oyunda sınırlama olmadan özgürce konuşabilme hakkı. Artık istediğiniz gibi konuşabilirsiniz. Örnek resim.

14. Anti Invisible/Stealth : Avrupa charlarındaki ( Rogue & Wizard ) görünmezlik skill'leri kaldırılmıstır. Artık görünmez olan Avrupa char'larını görebileceksiniz. Örnek resim.


Link:http://uploaded.to/?id=yr1fcp
ALINTIDIR daha çok bilgi için siteyi ziyaret ediniz