Kadıköy İlköğretim Okulu Çarşıbaşı Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Çarşıbaşı Kadıköy İlköğretim Okulu - Kadıköy İlköğretim Okulu Hakkında - Kadıköy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kadıköy İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Kadıköy İlköğretim Okulu Resimleri


Kadıköy İlköğretim Okulu Trabzon Çarşıbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kadıköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kadıköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kadıköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kadıköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / ÇARŞIBAŞI
Adı: KADIKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Kadiköy/Çarşıbaşı-TRABZON
Telefon Numarası: 4628214352

Kurumun Misyonu :

Öğrencilerin; istek, yetenek ve kabiliyetlerini geliştirmek. Bu amaç doğrultusunda; daha kaliteli daha verimli bir çalışma ve yaşama ortamı oluşturmak. Olumlu davranışlar kazandırarak öğrencileri hayata hazırlamak.


Kurumun Vizyonu:

Yurdumuzu, çağdaş uygarlık seviyesine çıkarmak amacıyla; bulunduğumuz çevre şartlarını bu amaç doğrultusunda değiştiren ve kullanan bir eğitim öğretim yuvası olmak .

trabzon.meb.gov.tr