Karlık İlköğretim Okulu Merkez Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Karlık İlköğretim Okulu Hakkında - Karlık İlköğretim Okulu Tanıtımı - Karlık İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Karlık İlköğretim Okulu ResimleriKarlık İlköğretim Okulu Trabzon Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karlık İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karlık İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karlık İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karlık İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MERKEZ
Adı: KARLIK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Merkez Karlık Köyü Trabzon
Telefon Numarası: 4622712353
Faks Numarası: 4622712353

Kurumun Misyonu :

Öğrencilerin bilgili, kendine güvenen, soran, sorgulayan, sürekli öğrenen, öğrendiklerini paylaşan, evrensel kültür ve insanlık değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetiştirilmesini sağlamak.


Kurumun Vizyonu:

Vatanına, milletine , Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı ; kendindeki gizil güçlerin farkında olan kendine güvenen akıl ve ilim ışığında yol alan sağlıklı bireyler yetiştirmektir.Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr