Kırışıklıklarla Savaşan Gençlik Ürünleri

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Kırışıklıklarla Savaşan Gençlik Ürünleri


Origins Starting Over
Kırışıklıklarla savaşmanın en iyi yolu ilk çıkmaya başladıklarında bakım yapmaktır. Origins Starting Over nemlendirici genç ciltler için uygun ve günlük bakım için mükemmeldir. Kuru ciltler için yağlı formülü de mevcuttur.Clinique Youth Surge Decelerating Moisturiser
Cildi,UVA ve UVB ışınlarının neden olduğu gelecekte oluşabilecek renk tonu farklılıklarına karşı korumaya yardım ederken aynı zamanda 4-6 hafta içinde kahverengi lekelerin ve renk tonu farklılıklarının görünümünün azalmasına katkıda bulunan nemlendirici kremdir. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardım ederek cildin koyu ton oluşumuna karşı direnç kazanmasına neden olur. Kısa sürede cildin nem ve aydınlık kazanmasına yardım eder.

RoC® Retin-ox™ WrinkLe Correxion daily moisturiser

RoC® Retin-ox™ WrinkLe Correxion daily moisturiser içinde üç tane anti-aging içeriği birleştirildi: saf retinol, hyaluronik asit ve biopeptide. Bu ürün kullanılmaya başlandıktan sonra 8 hafta içinde kırışıklıkları yüzde 30 oranında azaltıyor.
No7 Lift & Luminate
Bu ürün sayesinde cildiniz daha genç görünecek. Ayrıca, cildin parlak, yumuşak ve sıkı görünmesini sağlıyor.

Crystal Clear Intense Anti-Ageing Serum
Gwyneth Paltrow kasları rahatlatmaya yarayan sentetik serumun fanları arasında.Elemis Pro-Collagen Marine Cream
Geliştirilmesi 3 yıl süren bu yenilikçi Anti-ageing bakım kremi, güçlü bir deniz yosunu olan Padina Pavonica konsantrasyonu ile cildin kendi işlevlerini üstlenerek sadece 2 hafta içinde cildi yeniler. Bu ürün Elemis'in 20. yılını kutlamaları için özel olarak tasarlanmıştır ve sadece 31 Mayıs'a kadar satışa sunulacaktır.
Olay Definity Colour Enhancer
Kahverengi lekeler yaşlanmanın göstergeleridir. Bu yaşlanma karşıtı serum cildin tonunu eşitleştiriyor.
Purity Organic Skincare Serum
Hassas ciltler için uygun olan bu serum maske olarak da kullanılabiliyor.
Korres Materia Herba Nourishing Gece Kremi
Geceleri uykunuzda cilt hücreleriniz daha fazla çalıştıt. Bu zengin ve yumuşakk krem ile iyi bir başlangıç yapın.

Creme de La Mer Regenerating Serum
The Regenerating Ferment, cildin doğal kalojen, elastin ve diğer gençlik proteinlerinin üretimi için harekete geçirir ve cildin kendini yenileyebilme yetisinden yararlanıyor. Bir günde cilt canlanmış görünüyor. Sürekli kullanımla görünüşte yaşsız görünüm için çizgiler, kırışıklıklar ve gözenekler kökten azalmış oluyor. Ve bu çok yönlü serum tüm cilt tiplerine uygun hafif bir süspansiyon formulü ile başarısını tamamlıyor.