Konaklar İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Konaklar İlköğretim Okulu Hakkında - Konaklar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Konaklar İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Konaklar İlköğretim Okulu Resimleri


Konaklar İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konaklar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konaklar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konaklar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Konaklar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MAÇKA
Adı: KONAKLAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ATASU BELDESİ KONAKLAR MAHALLESİ

Telefon Numarası: 4625336118
Faks Numarası: 4625336118

Kurumun Misyonu :

Her Türk çocuğuna ,iyi bir vatandaş olmak için gerekli temel becerileri ve alışkanlıkları kazandırmak, milli ahlak anlayışına uygun olarak çağın teknolojik gereklerini, insan ilişkilerini okuluna tatbik ederek öğrencileri bir üst öğrenime ve hayata sağlıklı bir şekilde hazırlamaktır.


Kurumun Vizyonu:

İnsan haklarına saygılı ve o hakkın korunması için okul olarak demokratik kültürün gerek öğrenci gerekse toplum bazında oluşmasını sağlamak, girdisini aldığı çevrenin ihtiyaçlarını dikkate alan bir yaklaşım.

Kaynak :trabzon.meb.gov.tr