Küçük kadınlar dizisi 100.Bölüm Fragmanı Ve özeti

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Küçük kadınlar dizisi 100.Bölüm Fragmanı


Küçük kadınlar dizisi 100.Bölüm Özeti

Akıl sağlığı yerinde olmayan Yeliz intikam koplosuna yeni planlarla devam eder. Ozan ile yakınlaşmanın yeni yollarını bulur! Ozan ve Yeliz, Armi'nin ani gelişi ile şok olurlar. Yeliz son anda Armi'den saklanmayı başarır.Ancak Ozan'nın davranışları Armi'nin dikkatini çeker ama neye yoracağını bilemez.
Okul kasasındaki paraların aniden ortaya çıkması üzerine okul müdürü Armi'yi çağırır ve Cansu'yu suçlar. Okuldaki işinden olan Kantinci Fırat ise içkili bir şekilde gelip kızların evinde kavga çıkartır ve Armi'yi yaralar.
Yeliz ise Ozan ile yakınlaşmanın yeni yollarını bulur.Bilge'nin ise okulda başı derttedir, dersine geç kalır ödevini de yapamaz. Bu durum Memed'in gözünden kaçmaz. Fakat Gözde'nin uyuşturucu satıcısı arkadaşı Bilge'den kolay vazgeçmez,
onu ağına düşürmek için tekrar harekete geçer.
Hastanede yatan Armi ve Cansu arasındaki buzlarda erimeye başlar. Eylül ve Ali, Cansu'yukurtarmak üzere okul müdürünü sıkıştıracak yeni bilgilere ulaşırlar. Ancak esas sürpriz gelişme babalarının ölümü ile ilgili sır perdesinin aralanması ile yaşanır.