Küçük Kadınlar Kocaman Oldu

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Küçük Kadınlar Kocaman Oldu

Star Tv'nin Küçük Kadınlar'ı sezona iki yıl büyümüş olarak girecekler. Dizi, yeni sezona aynı Melekler Korusun gibi iki yıl sonrasından başlıyor.

Geçtiğimiz sezon sonunda tatile giren ve yeni sezonuna iki yıl sonrasından başlayan Melekler Korusun, konuları finale bağlamak için böyle bir yol izlemişti. Hızlandırılmış zamanla, finalde İpek bebeğini kucağına bile almıştı. Küçük Kadınlar da aynı yöntemle yeni sezona giriş yapıyor. Dizi, aradan iki yıl geçmiş gibi yeni sezona giriş yapacak. Olayların tıkanması durumunda derhal devreye giren zaman unsuru, Küçük Kadınlar'a ilaç gibi gelecek. Gittikçe ağır dram haline gelen dizinin yeni sezonunda yeni bir aşk da yer alacak. Kıvanç Kasabalı'nın da ekibe katıldığı dizide Kasabalı, Armağan'ın patronu ve gizli aşk yaşadığı "Ozan" rolüyle karşımıza çıkacak. Küçük Kadınlar'da aşk olur da zor olmaz mı? Tabi ki yepyeni bir hikaye daha başlıyor. Armağan, Ozan'la olan ilişkisini kardeşlerinden gizli tutuyor çünkü bu ilişkide büyük bir sır var ve bu sır, kardeşlerinin hayatını derinden etkileyecek.


Yeni Sezonda Küçük Kadınlar'da Neler Olacak?

Bilge yeni bir okula başlıyor. Yeliz taburcu olup eve dönüyor. Ali Almanya'dan dönüyor ve Eylül'e herkesi şok edecek bir teklif sunuyor. Armağan, patronuyla yeni bir aşka yelken açıyor.

Küçük Kadınlar, 28 Ağustos Cumartesi akşamı Star Tv'de yeni sezonunun kapılarını açıyor.