Kutsal Çemberler Kitabı - Phil Jackson

DeMSaL

Özel Üye
#1

Kutsal Çemberler Kitabı - Phil Jackson konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Kutsal Çemberler - Phil Jackson - Kutsal Çemberler Kitap Özeti - Kutsal Çemberler Kitap Tanıtımı


Kitap Hakkında

Kutsal Çemberler, Chicago Bulls koçu Phil Jackson'ın takım çalışmasına dair bilgece görüşlerini sunuyor. Kitap temel olarak, Jackson'ın basketbol felsefesini ve rekabet dünyasına yeni bir soluk, bir aydınlanma getirmek için hayatı boyunca verdiği mücadeleyi aktarıyor. NBA tarihinin en başarılı koçlarından biri olan Jackson, Doğu ve Kızılderili felsefelerine dayanan yepyeni bir liderlik paradigması geliştirdi.

Kitap bu büyüleyici serüveni adım adım sunuyor bizlere. Bu etkileyici biyografide; ayrıca Michael Jordan, Scottie Pippen, Toni Kukoc, Dennis Rodman ve diğer Bulls oyuncularıyla ilgili hatıralarla karşılaşacaksınız. Jackson kitabında, oyuncularına verdiği açık bir zihinle hareket etmenin, rakibe saygı duymanın, öfkelenmeden agresif olabilmenin, ânı yaşamanın, kaosun ortasında konsantre kalabilmenin ve bizi, ben e dönüştürmenin yollarını açık yüreklilikle bizlerle paylaşıyor.

Jordan'ın basketbola geri dönüş hikâyesi de ayrıntılarıyla aktarılıyor kitapta. İnsanı düşünmeye sevk eden bu kitap, tüm zamanların en iyi takımını yaratan bir adamın zihin haritasını gösteriyor özetle. Kutsal Çemberler, sadece taraftarlar için değil aynı zamanda insan ruhuyla ilgilenenler için de dipdiri bir soluk... Yalnızca paranın hüküm sürdüğü profesyonel spor dünyasına verilmiş samimi, yepyeni bir cevap

Kitabın Önyüzü
Kitabın Künyesi

· Mavi Ağaç Yayınevi
· Basım Tarihi : 06 - 2010
· ISBN : 9789759960239
· Sayfa Sayısı : 248
· Etiket Fiyatı : 12.00 TL