Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Yumurtalık Adana

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Hakkında - Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Tanıtım - Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Resimleri - Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

KURUM TANITIMI

K. Hacımüminler İlköğretim Okulu açılmadan önce Tahiriye (Kuzupınarı) İlkokulunda 1950'lerden itibaren eğitmenler tarafından eğitim yapıldığı köy ileri gelenleri tarafından belirtilmektedir.
Okul, 1967 yılında eğitim öğretime başlamış, 5 sınıflı bir İlköğretim Okuludur. Lojmanlardan birisi de anasınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul 111 birinci kademe ve 21 okul öncesi eğitim olmak üzere 132 öğrencisi ile eğitim-öğretime devam etmektedir. Okulumuzda 5sınıf öğretmeni ve 1 okul öncesi öğretmeni görev yapmaktadır.
Değişen ve gelişen çağdaş Türk Milli Eğitiminin, uygarlık düzeyi doğrultusunda öğrenen ve öğreten cumhuriyet bireylerini hayata hazırlayabilmek vizyonumuzdur.
Biz K.Hacımüminler İlköğretim Okulu olarak; bütün öğrencilerimizin eğitim ve öğretimlerini sağlamak, onların milli ve manevi manevi değerlere bağlı, kendine, ailesine, ülkesine, tarihine ve tüm insanlığa karşı sorumluluklarının bilincinde, kendini anlatabilen, bilgi ve becerilerini en iyi şekilde kullanabilen, tutarlı, kararlı, paylaşımı bilen, topluma yararlı birer birey olmaları için varı

Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu Adana Yumurtalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kuzupınarı Hacımumınler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ADANA / YUMURTALIK

Adı: KUZUPINARI HACIMUMINLER İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KIZUPINARI KÖYÜ

Telefon Numarası: 3226737252

E-mail Adresi:
474001@meb.k12.tr

Web Adresi: http://okulweb.meb.gov.tr/01/16/474001/index.html


Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz