LG GD900 Dünyanın ilk şeffaf klavyeli cep telefonu

#1
Sponsorlu Bağlantılar
LG GD900 Dünyanın ilk şeffaf klavyeli cep telefonuLG oldum olası cep telefonu markaları arasında estetiğe ve zarafete en büyük değeri veren üreticilerden bir tanesi idi, özellikle son zamanlarda zaten mevcut olan zarif tasarımı ile, teknik açıdan son derece gelişmiş özellikleri harmanlayan firma, bu gayretinin karşılığını da, geride bıraktığımız yılda sektörün bronz madalyalı üyesi olmayı başararak aldı zaten.

İşte Dünya Mobil Kongresi ile bu geleneğini sürdüren firma bu kez de karşımıza dünyanın ilk şeffaf klavyeli cep telefonunu üreterek çıktı.
Yeni model hakkında elimizdekiler henüz bilgi kırıntılarından ibaret olsa da paylaşmaya değer diye düşünüyoruz. LG'nin kızaklı modeli şeffaf klavye yapısının haricinde, 13.4 mm de kalınlığa sahip. Klavye açıldığı vakit hafif ve yumuşak bir şekilde parıltı yayıyor. Yılın 2. yarısında satışa sunulması planlanan 7.2 Mbps’lik HSDPA bağlantısını da destekleyecek cihazla beraber LG'nin ek olarak cihazla uyumlu ve tabii ki aynı zarafette bir de Bluetooth kulaklığı çıkaracağı da belirtilenler arasinda