Mardin Belediye Başkanı Ayanoğlu'nun Mahalle Gezileri

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Mardin Belediye Başkanı Ayanoğlu'nun Mahalle GezileriMardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, Ramazan ayının girmesiyle mahalle gezilerine hız verdi. Farklı bir mahallede vatandaşları ziyaret eden Başkan Ayanoğlu, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Başkan Ayanoğlu’nun mahalle gezilerine referandum çalışması yapmak üzere Mardin’de bulunan AK Parti Mardin Milletvekili Gönül Bekim Şahkulubey’e de eşlik etti. Şahkulubey vatandaşlara Evet ve Hayır’ın ne anlama geldiğini anlatıp vatandaşların referandumda Evet oyu vermelerini istedi. Başkan Ayanoğlu ise belediye çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.
Başkan Ayanoğlu bu kapsamda şu ana kadar; 13 Mart Mahallesi, Ofis, İstasyon, Saraçoğlu, Kotek ve Teker Mahallelerini gezdiklerini, Ramazan ayı sonuna kadar tüm mahalleleri gezeceklerini söyledi.
Bu hızlı temponun Bayrama kadar süreceğini söyleyen Başkan Ayanoğlu, “ bu mübarek ayda insanların güzel ve insani duyguları daha da artar, insanı adeta bir mutluluk çemberi sarar biz de bu mutluluğu halkımızla paylaşmak istiyoruz.” dedi.
Ziyaret esnasında vatandaşlar, mahallelerinin parke taşı ile döşenmesini, çocuk parkı ve sağlık ocağının yapılmasını istedi. Başkanı aralarında görmekten duydukları sevinci gizlemeyen vatandaşlar bu tür ziyaretlerin devam etmesi gerektiğini söyledi.

Kaynak: habermardin