Mardinli Aşıklar Ölüme Birlikte atladı / VİDEO

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Mardinli Aşıklar Ölüme Birlikte atladı / VİDEOAilelerinden gizli evlenmek için Mardin'den kaçarak Adana'ya gelen her ikisi de 16 yaşında iki çocuk, getirildikleri karakolun damından atlayarak yaralandı. AA muhabirinin
edindiği bilgiye göre, Ş.M (16) ve aynı yaştaki kız arkadaşı S.Ş, ailelerinin ihbarı üzerine Adana'da güvenlik güçlerince yakalanarak ifadeleri alınmak üzere merkez Çukurova ilçesindeki 100. Yıl Polis Merkezine getirildi.
Polisler, çocukların ifadelerini almak üzere hazırlık yaparken, bir fırsatını bularak el ele tutuşup karakolun merdivenlerinden dama çıkan Ş.M ve S.Ş, polisler tarafından fark edilince Adana Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Cankur ekiplerine haber verildi.
Tüm çabalara rağmen intihardan vazgeçmeleri konusunda ikna edilemeyen çocuklar, kendilerini boşluğa bırakırken, Cankur ekiplerinin açtığı branda sayesinde yaralı olarak kurtarıldı. Çukurova Devlet Hastanesine kaldırılan Ş.M'nin belinden, kız arkadaşı Ş.S'nin ise kalça ve omuzundan yaralandığı bildirildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.(A.A) - Nusaybinim.com haber servisi
Video için TIKLATIN 

NeslisH

Özel Üye
#3
Eminim 1-2 yil sonra ya da hayat tecrubeleriyle birgun bu yaptiklarindan pisman olacaklardir.. . Aile izin vermiyorsa bir bildigi vardir diye dusunuyorum.. Paylasim icin tesekkuler toplumumuzun bilincsiz ve eksik yonlerini gosteren guzel bir haber.