Mecidiye İlköğretim Okulu Konya Ilgın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Mecidiye İlköğretim Okulu Konya Ilgın konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Mecidiye İlköğretim Okulu Hakkında - Mecidiye İlköğretim Okulu Tanıtım - Mecidiye İlköğretim Okulu Resimleri - Mecidiye İlköğretim Okulu İletişim
Mecıdıye İlköğretim Okulu Konya Ilgın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mecıdıye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mecıdıye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mecıdıye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mecıdıye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mecidiye İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Köyümüzde okul ilk defa 1928 yılında açılmıştır. Bir eğitmenle, öğretime geçici bir binada başlamış. 1928 -1929 öğretim yılında kapanmıştır. Daha sonra 1940 -1941 Öğretim yılında yine bir eğitmenle şimdiki okul binasının bulunduğu yerde kerpiç bir binada tekrar öğretime başlamıştır. 1960 yılında Devlet tarafından yapımına başlanan bugünkü okul binasında 1962 - 1963 Öğretim yılında bir öğretmen ve bir eğitmenle eğitim ve öğretime devam edilmiştir. 2005-2006 eğitim döneminde tadilat edilmiştir.

Mecidiye İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / ILGIN
Adı: MECIDIYE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Mecidiye Köyü Ilgin/Konya
Telefon Numarası: 3328845027
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -
http://mecidiye.meb.k12.tr

Mecidiye İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız