Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu Konya Ereğli

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu Hakkında - Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu Tanıtım - Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu Resimleri - Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu İletişim

Ereğli Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ereğli Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ereğli Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ereğli Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ereğli Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu Tarihçesi:

18 derslikli okulumuz binasının yapımına; Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü ile Konya Valiliği arasında yapılan protokol ile, 15/04/2005 tarihinde başlanmış ve Şeker Sanayi Mensupları Hayır ve Eğitim Müesseseleri Kurumu Derneğince yaptırılmıştır. Konya İli , Ereğli İlçesi Hacımemiş Köyü Mevkiinde ve Ereğli Şeker Fabrikasına Ait 15000 M2lik arsa üzerinde yaptırılmış olan ve bakanlık onayı ile ereğli Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu adı verilen okulumuz; 2005-2006 Eğitim-Öğretim Yılında, 19/12/2005 tarihinde Eğitim-Öğretime açılmıştır. Okul binasının tamamlanmasına müteakip, kapalı spor salonu da, Şeker Sanayi Mensupları Hayır ve Eğitim Müesseseleri Kurumu Derneğince ek olarak yaptırılmıştır.

Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / EREĞLİ
Adı: EREĞLİ MEHMET AZMİ AKSU ŞEKER İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: 500 EVLER MAHALLESİ GÖZTEPE CADDESİ
Telefon Numarası: 3327345148
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
964688@meb.k12.tr
Web Adresi: -

Mehmet Azmi Aksu Şeker İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız