Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu Merzifon Amasya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu Tanıtımı - Hakkında - Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu Resimleri - Amasya Merzifon'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu Bilgileri - Amasyadaki İlköğretim Okulları Hakkında

MEHMET ÇELEBİ İLKÖĞRETİM OKULU

Okul Kodu 310401


MİSYON

Yaşam boyu öğrenmeyi kendisine felsefe edinen, araştıran, yaparak-yaşayarak öğrenen, çevreye duyarlı, etkili ve doğru iletişim kurabilen, toplumsal, milli ve evrensel değerleri benimsemiş, farklılığın zenginlik olduğunun bilincinde, gelişmelere ayak uydurabilen; sosyal, sportif ve sanatsal becerilerini akademik başarılarıyla birleştiren bireyler yetiştirerek, onları hayata hazırlamaktır.VİZYON

Okulumuz; her öğrencinin iyi bir üst eğitim kurumuna yerleşmesini, sosyal becerilerini geliştirmesini, toplumsal ve milli değerlerle yetişmesini benimsenmiştir. Bunun için bütün aksaklıklar giderilecek, eğitimin kalitesini artırmak için bütün imkanlar kullanılacaktır.

Seviye belirleme sınavı ile sosyal ve kültürel alanda alınan başarılar kalitemizin ölçüsü olacaktır. Ülkemize, en kaliteli öğrencileri kazandırmak ve en başarılı ilköğretim okulları arasında yer almak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu Amasya Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mehmet Çelebi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AMASYA / MERZİFON

Adı: MEHMET ÇELEBİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: HACIBALI MAH. ULUS CD. NO:99

Telefon Numarası: 3585132968

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi:310401@meb.k12.tr


Web Adresi:
Mehmet Çelebi İlköğretim OkuluKaynak : webrehberi.biz -
www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz