Menderes İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Menderes İlköğretim Okulu Hakkında - Menderes İlköğretim Okulu Tanıtım - Menderes İlköğretim Okulu Resimleri - Menderes İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri
* Okulumuz 2 Ekim 1987 yılında açılmış olup 1987-1988 Eğitim-Öğretim yılında faaliyetine başlamıştır. Adıyaman il merkezinde bulunan okulumuz Mimar Sinan Mahallesi 159. sokaktadır. Adıyaman ilinin güzide okullarından biri olan okulumuz inşa edildiği ilk yıllarında tek katlı olup zamanla 3 katlı bir bina halini almıştır. Ana binaya ek olarak yine aynı alan içerisinde 3 katlı bir ek bina da yapılmıştır.
* Ana Bina
o 1. Kat : Bu katta müdür odası, müdür başyardımcısı odası, öğretmenler odası, bilişim teknolojileri sınıfı, spor Odası, fen ve teknoloji laboratuarı, fotokopi odası, teknoloji tasarım sınıfı bulunmaktadır.
o 2. Kat : Sekiz dersliğimiz, müdür yardımcısı odası, rehberlik servisi odası; bulunmaktadır.
o 3. Kat : Sekiz dersliğimiz, müdür yardımcısı odası bulunmaktadır.
* Ek Bina
o 1. Kat : Dört dersliğimiz ve müdür yardımcısı odası bulunmaktadır.
o 2. Kat : Dört dersliğimiz ve memur odası bulunmaktadır.
o 3. Kat : Dört dersliğimiz ve kütüphane bulunmaktadır.
* Fiziki Durum
o 5 yönetici, 66 öğretmen ve 3 diğer personel bulunan okulumuzda 28 derslik 1 teknoloji tasarım sınıfı, 1 fen laboratuarı, 1 bilgisayar laboratuarı; bulunmaktadır.
o Oturum : Bahçe 3763 metrekare, bina oturumu 2780 metrekare, basketbol ve voleybol sahası 983 metrekaredir. Ağaçlandırma ve bahçe duvarı mevcuttur.
o ilçe ve il merkezine uzaklığı 1 km, her 5 dakikada şehir içi minibüs mevcuttur.Menderes İlköğretim Okulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Menderes İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Menderes İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Menderes İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Menderes İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı


Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / MERKEZ

Adı: MENDERES İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: MİMAR SİNAN MAH KARAPINAR YOLU ÜZERİ / ADİYAMAN

Telefon Numarası: 4162161296

E-mail Adresi : Bilgi Mevcut Değildir

Web Adresi
http://www.menderesio.k12.tr/


Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz