Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konya Bozkır

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtım - Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu İletişim


Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konya Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu 1955 - 1956 öğretim yılında eğitim ve öğretime açılmış olup, bugüne kadar 1963'ü dışarıdan bitirme olmak üzere bir çok öğrenci mezun etmiştir. Halen 2003 yılında açılan anasınıfı öğrencisi ile birlikte 282 öğrencisi olan okulumuz 1988 -1989 öğretim yılında genel bir onarımdan geçirilerek, okulun kuzey cephesinden yeni bir öğrenci giriş kapısı açılıp, yeniden sıva yapılmış, kiremitleri aktarılmıştır. 1991 - 1992 öğretim yılında Okul ve Öğrencileri Koruma Derneğinin çabalarıyla kalorifer yaptırılmıştır. 1995 yılında ağaç doğrama olan pencereleri P V C pencereye dönüştürülmüştür. 1997 yılında zorunlu eğitimin sekiz yıla çıkarılmasıyla derslik ihtiyacı olan okulumuza 1999 yılında kat ilavesi yapılmıştır.

Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / BOZKIR
Adı: MERKEZ CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Cumhuriyet Mah.Cumhuriyet Cad. Bozkir
Telefon Numarası: 3324261042
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: - bozkircumhuriyet.meb.k12.tr

Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız