Merkez İlköğretim Okulu Tut Adıyaman

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Merkez İlköğretim Okulu Hakkında - Merkez İlköğretim Okulu Tanıtım - Merkez İlköğretim Okulu Resimleri - Merkez İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri
VİZYONUMUZ

Öğrencilerimizi,Türk Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda;dününü tanıyan,bu gününü öğrenen,yarınını planlayan Türkiye'yi çağdaş uygarlıklar düzeyinin üzerine çıkaracak nitelikli bireyler olarak yetişmelerini sağlamak.


MİSYONUMUZ

Bilgiyi ezberlemeden çok bilgiye ulaşan,kullanabilen,üretken,kişilikli,evrensel ve kültürel kazanma yolunda gelişim gösterebilen,mantıklı düşünen,zamanı verimli kullanabilen,özgür düşünceye sahip sorgulayabilen,gelişim için risk alabilen,kendisine ve başkasına değer veren,okulu ve öğrenmeyi önemseyen moral ve ahlaki değerlere sahip çıkabilen öğrenciler yetiştireceğiz.


SLOGANIMIZ

OKULUMUZ EVİMİZDİR

Merkez İlköğretim Okulu Adıyaman Tut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Merkez İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / TUT

Adı: MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: REŞADIYE MAHALLESI

Telefon Numarası: 4164412267

E-mail Adresi :ayardimli@hotmail.com

Web Adresi :
http://okulweb.meb.gov.tr/02/09/338810/


Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz