Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör

Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu İletişim

Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Karşıyaka Bostanlı Mahallesinde; Bostanlı Mahallesi ile Aksoy Mahallesi Arasında yapılmıştır. Adını; okula arsasını bağışlayan Metin AŞIKOĞLU isimli yardımsever bir vatandaştan almıştır. 3500 Metrekare arsa üzerinde 450 M2 ' si binanın yerleşimi için ayrılarak okulun inşaatı 1987 yılında başladı. 19 Eylül 1988 tarihinde eğitim-öğretime açıldı.

1992 yılında Mehmet Halim FOÇALI adlı yardımsever bir vatandaş tarafından okulumuzda ana binaya bitişik 5 derslik daha yaptırıldı.
Okulumuz 3 katlı betonarme yapıya sahip 14 derslik, 1 Fen Bilgisi Laboratuarı, 1 Bilgisayar Laboratuarı,2 Bilgi teknolojisi sınıfı, 1 kitaplık, 1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı, 1 Öğretmenler odası,1 Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Odası, 1 Mutfaktan oluşmaktadır
Okul Müdürlüğü görevini Mustafa EROL yürütmektedir. Halen okulumuzda 2 Müdür Yardımcısı, 1 Psikolojik Danışman, 15 Sınıf Öğretmeni, 2 Ana Sınıfı Öğretmeni, 16 Branş Öğretmeni,1 Memur, 2 Yardımcı Personel,1 Güvenlik Görevlisi görev yapmaktadır.

Metin Aşıkoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
Okulun Telefonu: 232,323 24 49
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: 1783 sokak No:38
Okulun Web Adresi:
http://okulweb.meb.gov.tr/35/12/313287/index.html
Okulun E-Posta Adresi: meteekiz@yahoo.com
Okulun Müdürü: Mustafa EROL
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu