Misak-ı Milli İlköğretim Okulu Çankaya Ankara

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Misak-ı Milli İlköğretim Okulu Çankaya AnkaraOKULUMUZ HAKKINDA

2001 yılında eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayan okulumuz eski adıyla Beytepe Köyü, yeni adıyla Beytepe Mahallesinde yer almaktadır. Beytepe Mahallesi Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampusü’nün ve Bilkent Üniversitesi Kampüs’lerinin biraz üst bölümünde ve ortasında yer alır. Okulumuzun yaklaşık beş kilometre uzağında Jandarma okulları ve lojmanlar yer alır. Okulumuz öğrencilerinin büyük bir bölümünü bu lojmanlarda ikamet eden askeri personelin çocukları oluşturur.

Okulumuz geniş ve bol ağaçlı bahçe bölümüne sahiptir. Beytepe Mahallesinin otantik yapısı yer yer okul mekanına da yansımıştır. 5. Katta bulunan Atölyeler ve Müzik odası bölümü, ahşap tavan özelliğiyle oldukça sıcak bir etki uyandırır. Bu katın alışıldık okul ortamından uzak genel görünümü oldukça ilgi çekicidir.

Sınıflarımız az sayıda öğrenci için hazırlanmış küçük ve sessiz eğitim ortamlarına dönüştürülmüştür. Öğrenci merkezli eğitimin en özgün örneğini okulumuzda bulmak mümkündür. Abartı ve gösterişten uzak sade okul ortamımız ve özverili öğretmenlerimizle başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Okulumuz idareci ve öğretmenlerinin geleceğin aydınlık ve yaratıcı bireylerini oluşturmadaki sonsuz çabaları bir takım ruhuyla devam etmektedir.
İLETİŞİM

Adres:
Beytepe Köyü Çankaya / ANKARA
Telefon:
0 312 266 67 41
Fax:
0 312 266 42 74

kaynak:mmilli.meb.k12.tr
 

Son düzenleyen: Moderatör: