Mışıl Mışıl Uyuyan İkizler Mutlu Aileler - Marc Weissbluth

KaRDeLeN

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Mışıl Mışıl Uyuyan İkizler Mutlu Aileler - Marc Weissbluth


Mışıl Mışıl Uyuyan İkizler Mutlu Aileler - Marc Weissbluth kitap tanıtımı - kitap özetiKitabın künyesi
Mışıl Mışıl Uyuyan İkizler Mutlu Aileler

Mışıl Mışıl Uyuyan İkizler Mutlu Aileler

Marc Weissbluth
· Gün Yayıncılık
· Basım Tarihi : 03 - 2010
· ISBN : 9789759046750
· Sayfa Sayısı : 96
· Çevirmen : Orhan Tuncay
· Etiket Fiyatı : 12.00 TL


Kitap hakkında

Çocukların gündüz ve gece uykuları konusunda ABD'nin en güvenilir uzmanlarından birisi olan Dr. Marc Weissbluth, ikizlerin uyku eğitimi üzerine yeni bir kitap yazdı. Böylece, anne ve baba da dahil olmak üzere herkes dinlenmiş ve mutlu olabilecek.

İkizleri olanların ve daha çok çocuğa bir kerede sahip olanların bir yandan mutluluğu artarken, öte yandan uykusuzlukları da artar. Sağlıklı Uyku Alışkanlıkları ve Mutlu İkizler kitabıyla, sevilen çocuk doktoru ve ünlü uyku otoritesi Dr. Marc Weissbluth, ebeveynlere, denenmiş, işe yarayan uyku eğitim yöntemlerini açıklıyor. Böylece, yorgun ebeveynlere bebeklerinin nasıl kendi başlarına uyuyabilecekleri, uykularını sürdürebilecekleri, düzenli uyuyabilecekleri öğretiliyor. İyi bir uyuma düzeni için gereken bu aşamalı yöntem, ikizlerin doğal uyuma döngülerinde, sağlıklı alışkanlıkların oluşturulmasını da sağlıyor.

İkizlerin uyku eğitiminin kendine has sorunları vardır. Bu değerli kitabı okuyarak, yalnızca bebeklerinizin gece boyu rahat uyumasına katkıda bulunmayacak, aynı zamanda dinlenmiş ve sağlıklı olmalarını sağlayarak, birden fazla çocuk sahibi olmanın zevkine daha iyi varabileceksiniz.

Kitap kapağı