Muhteşem Yüzyıl 7.Bölüm Fragmanı

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Muhteşem Yüzyıl 7.Bölüm İzle Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 16 şubat 7.Bölümde neler olacak
Muhteşem Yüzyıl 7. Fragman

Show tv nin muhteşem dizisi Muhteşem Yüzyıl son sürat devam ediyor. 16 şubat çarşamba akşamı neler olacağını 7.bölüm fragmanından izleyebilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl 7.Bölüm Fragmanı izle

 

Son düzenleyen: Moderatör:
#2
Muhteşem Yüzyıl 7. Fragmanı
Muhteşem Yüzyıl 7. Bölüm Fragmanı izle
Muhteşem Yüzyıl 16 Şubat Fragmanı

Gerçek bir tarihi uyarlama olan izleyicilerin, sarayın ve Osmanlı'nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkına, hırslarına ve entrikalarına şahit olduğu dizinin 7. bölümünde neler olacak ?

Sultan Süleyman, Belgrad zaferi sonrasında da düşmanlarına huzur vermemesi gerektiğinin farkındadır. Kendisine yeni bir hedef belirler; Rodos.
Sultan Süleyman hiç zaman kaybetmeden hazırlıkları başlatır.

Hürrem, Hatice ile olan yakınlığını ilerletir. Hatice, İbrahim hakkında konuşmaya başlar. Hatice’nin ettiği laflar, Hürrem’in Hatice ve İbrahim aşkına dair şüphelenmesine neden olur. Valide, Hatice’nin mutsuz olduğunu görüyor. Sultan Süleyman ve Valide, Hatice’nin saadetini nasıl yeniden sağlayabileceklerini konuşurlar.

Hürrem, İbrahim’in Hatice’ye olan ilgisini görmüş. İbrahim’i üstü kapalı bir şekilde de olsa tehdit eder. İbrahim ise altta kalacak değil. Hürrem’in hamileliğinin ilerlemiş olmasını fırsat bilir. Sultan Süleyman için halvet hazırlıklarına girişir.