Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Karatay Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Hakkında - Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Tanıtım - Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Resimleri - Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu İletişim


Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karatay Müslüme-ali Yaman İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Hayırsever bir vatandaş olan Ali Yaman’ın katkılarıyla yapılan okulumuza, bu hayırseverin isminin yanına eşinin adı da birleştirilerek "Müslüme-Ali Yaman İlköğretim Okulu" adı verilmiştir.

Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / KARATAY
Adı: KARATAY MÜSLÜME-ALİ YAMAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: GAZİ OSMAN PAŞA MAH. KÜÇÜKKUMKÖPRÜ CAD. TAŞTEKİN SOK. NO:20 KARATAY -KONYA
Telefon Numarası: 3323574947
Faks Numarası: 3323574947
E-mail Adresi:
maliyamanioo@gmail.com
Web Adresi: - http://muslumealiyamanioo.meb.k12.tr/

Müslüme Ali Yaman İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr