Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bayındır İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bayındır - Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Hakkında - Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bilgileri - Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Resimleri
Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu İzmir Bayındır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Tarihçesi
İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Emin CANTÜRK ile Sadık SUSAMCIOĞLU ilk tanıştıkları sırada, Sadık Susamcıoğlu önceleri bir okul yaptırmak fikri olduğunu ama artık o düşünceden uzaklaştığını, hevesinin soğuduğunu ifade eder. İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Emin CANTÜRK şaka ile “ısıtırız”der. Daha sonraki buluşmalarında İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Emin CANTÜRK okul yaptırmanın hem dünyevi hem uhrevi öneminden bahsederek;isminiz devletin mührü olacak,iyi evlatlar yetiştirme amaçlı olduğunuz için öbür dünyada amel defteriniz kapanmayacak vb.. der ve bu sözler Sadık Beyi gerçekten etkilemiştir ve şimdiki anaokulunun yerine Anadolu Lisesi yaptırmaya karar verir. Fakat bu arsa, lise fikrine küçüktür. Sadık Susamcıoğlu, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kendisine gösterilen yere Anadolu Lisesini yapar ve şimdiki anaokulunun bulunduğu arsayı da Milli Eğitim de kullanılmak üzere bağışlamıştır.

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri:
Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer:İZMİR / BAYINDIR
Adı:MÜZEKKE SUSAMCIOĞLU ANAOKULU
Adresi:SADIK PAŞA MAH.MENDERES BUL.BAYINDIR
Telefon Numarası:2325812644
Web Adresi:Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Tel..: 0 232 581 2644 / Bayındır

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...