Narlıdere Merkez Anaokulu İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Narlıdere Merkez Anaokulu - Narlıdere Merkez Anaokulu Hakkında - Narlıdere Merkez Anaokulu Bilgileri - Narlıdere Merkez Anaokulu Resimleri

Narlıderemerkez Anaokulu İzmir Narlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Narlıderemerkez Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Narlıderemerkez Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Narlıderemerkez Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Narlıdere Merkez Anaokulu Tarihçesi:
1998 yılında yapımına başlanan okulumuz 1999 yılında tamamlanarak Narlıdere Merkez Anaokulu olarak eğitim öğretime başlamıştır. Okulumuz 525 m2 bina kullanım alanına ve 974 m2 bahçeye sahiptir.Tek katlı 5 derslik olarak yapılan okulumuzda dersliklerin haricinde oyun salonu,mutfak,müdür odası,müdür yardımcısı odası ve giriş bölümü bulunmaktadır.2000-2001 eğitim öğretim yılı içerisinde kalorifer dairesi bina dışına alınarak mevcut bölüm mutfağa ilave edilmiştir. Okul bahçemize meyve ağaçları dikilmiş; çimlendirme, çiçeklendirme çalışmaları ve çocukların rahatça oynayabilmeleri için üstü kapalı oyun parkı yapılmıştır.

Narlıdere Merkez Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer:İZMİR / NARLIDERE
Adı:NARLIDERE MERKEZ ANAOKULU
Adresi:Güngören Caddesi No:33
Telefon Numarası:2322385535
Faks Numarası:2322385535
Web Adresi:NARLIDERE MERKEZ ANAOKULU

Narlıdere Merkez Anaokulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...