Nissan X-TRAIL

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Nissan X-TRAIL - Nissan X-TRAIL Özellikleri - Nissan X-TRAIL Resimleri - Nissan X-TRAIL HakkındaYeni Nissan X-Trail, ilk nesil X-Trail' in adından başarıyla söz ettiren arazi kabiliyeti, ve teknolojisi üzerine oturtulurken, aynı zamanda da tamamen yenilenmiş bir SUV araç kimliğine büründü.

Yeni Nissan X-Trail, eşsiz tasarım anlayışı, üstün güvenlik önlemleri ve ileri bir teknoloji ürünü olan All Mode 4x4-i sistemiyle gerçek bir SUV olma özelliğini taşırken, güçlü motor performansı ve başarılı yol tutuşuyla şehirli bir araç olma özelliğini de beraberinde getiriyor.

İç kabinde daha konforlu, daha geniş ve zarif hatların yaratılıldığı araçta, geniş panoromik sunroof eşliğinde sunulan "ferah ortam" yolcuları ağırlıyor.

Yeni Nissan X-Trail'de benzinli ve dizel olmak üzere iki farklı motor seçeneği sunuluyor. Aynı zamanda dizel versiyonunda standart sunulan, devrimsel bir teknoloji ile geliştirilmiş Hyper Auto M6 otomatik şanzıman ve benzinli versiyonunda standart sunulan Sport modlu CVT otomatik vites üstün kullanım performansıyla göz dolduruyor.

Yeni Hyper Auto M6 ve CVT vites sitemleri, yakıt tüketimini düşürürken, performans kullanımına anlık cevap verecek nitelikte tasarlanarak yolcularına sarsıntısız ve keyifli bir yolculuk sunuyor.

Şimdi, Yeni Nissan X-Trail ile rampalarda, virajlarda, zorlu arazi koşullarında yol alın, sonrasında ise şehir hayatına görkemli bir giriş yapın.