Nokiadan 3110 Classic tanıtım oyunlar Programlar

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Nokiadan 3110 ClassicFinlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia, Barselona’da düzenlenen 3GSM Kongresi’nde, yeni Nokia 3110 Classic cep telefonunu tanıttı. Klasik bir tasarıma sahip olan bu cep telefonu, her an hayata bağlanmak isteyen kişiler için son derece uygun fiyatlı bir seçenek oluşturuyor. Nokia 3110 Classic, kent yaşamına uygun tasarımının yanı sıra üç bant (EGSM 900, GSM 1800/1900) şebeke desteğiyle dikkat çekiyor.

Nokia yetkilileri, bu yeni cep telefonu hakkında şunları ifade ediyor: “Nokia 3110 Classic, iyi performans, dayanıklılık ve günümüze uyarlanmış bir tarz sunuyor. Bu cep telefonunda, daha kalın bir plastiğin kullanılması ya da daha büyük anten gibi, dikkat çekici bazı ayrıntılar bulunuyor. Cep telefonlarındaki en yeni trendleri takip eden Nokia 3110 Classic’te ayrıca 1,3 megapiksel kamera, genişletilebilir hafızalı müzikçalar ve FM stereo radyo yer alıyor. Nokia ailesinin en yeni üyelerinden biri olan Nokia 3110 Classic, pek çok özelliği uygun bir fiyata sunuyor.”

Nokia 3110 Classic ile kullanıcılar, sevdikleri müziği otobüste, yürüyüş yaparken, hatta uçuş modu sayesinde uçakta bile dinleyebiliyorlar. Uygun bir USB portu ve Bluetooth desteğiyle, PC’deki şarkı, fotoğraf ya da takvimi doğrudan cep telefonuna aktarmak da mümkün oluyor.

Geliştirilebilir pek çok özellik de Nokia 3110 Classic kullanıcılarını bekliyor. Örneğin yeni Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W araç kiti, araç içinde kolayca iletişim kurulmasını sağlıyor. Cep telefonundaki 2.2” renkli ekranla arama işlemleri kolayca izlenebilir ve kontrol edilebilirken, ayrı bir parça olarak sunulan kulaklık, ses ayarlama ve görüşmeleri sona erdirme işlemlerini güvenle gerçekleştirmeyi sağlıyor.
Nokia 3110 Classic’in 2007 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor.