Nokia'dan Süper Kulaklık!..

#1
Sponsorlu BağlantılarNokia müzik dinleme ve arama yapmak için tasarladığı süper kulaklık BH-905'i Ağustos ayında piyasaya veriyor.
05 Haziran 2009 Cuma
Alanında bir devrim olarak adlandırılan bu yeni kulaklık gürültü tamamen ortadan kaldırıyor ve kristal bir ses ortaya çıkarılıyor.
Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-905 adıyla piyasaya verilecek kulaklık üzerinden arama yapılması ve müzik dinlenilmesi mümkün olacak.Kablosuz bu müthiş kulaklık telefonun elde taşınmasına da son verecek.Nokia'nın kablosuz bütün telefonlarına uyumlu olacak olan BH-95 stereo ve yüksek teknolojisiyle harika ve pürüzsüz ses imkanı sağlıyor.Kulaklıktaki mikrofon sayesinde sizin konuşmalarınızda karşıya çok net olarak ulaşacak.
Her türlü gürültüyü tamamen ortadan kaldıracak olan BH-95 ile ilgili bilgi veren Nokia yetkilileri "Özellikle şehirlerde yaşayanlar gürültüsüz bir yer bulamaz hale geldiler.Bizim bu yeni kulaklık onlara her yerde gürültüsüz bir ortam sağlayacak. Hem gürültüden kurtulacaklar hem de yüksek kalite müzik dinleme imkanına sahip olacaklar.Ayrıca telefon aramalarında ve konuşmalarında çok rahat edecekler" dedi.
Ağustos ayında piyasaya verilecek bu süper kulaklıkın Avrupa pazarında vergiler hariç 285 Avro'dan satılması bekleniyor.


İŞTE O MÜTHİŞ KULAKLIK..