Nusaybin FB Okulu, Milli Takıma Futbolcu Gönderiyor

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Mardin’in Nusaybin ilçesinde faaliyet gösteren Fenerbahçe Futbol okulu, Milli takıma futbolcu gönderiyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Diyarbakır şubesi tarafından U 14 Türkiye Milli Futbol takımı için yapılan seçmelerde, Fenerbahçe Nusaybin Futbol okulu öğrencisi Ethem Şahin, Milli takım Diyarbakır Bölge karmasına seçildi.
Milli takım seçmeleri için Mardin’de seçmelere katıldıklarını belirten Antrenör İdris Oğuz, Ethem Şahin’in Diyarbakır seçmelerine gönderildiği, burada yapılan seçmelerde de öğrencilerinin Diyarbakır karmasına seçildiğini söyledi.
Fenerbahçe Futbol Okulunun 5 yıldır Nusaybin’de hizmet verdiğini belirten okul kurucusu Şahin Mertoğlu, öğrencilerinin U 14 Milli takım Diyarbakır karmasına seçilmesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde 50 öğrencinin okullarında eğitim gördüğünü kaydeden Mertoğlu; “tarihi zaferlerle dolu Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden biri olan Fenerbahçe kulübü adına yakışır bir başarı sergiliyoruz. Bizim en büyük hedefimiz, Fenerbahçe A takımı ve Türk Milli takımına futbolcu yetiştirmektir” dedi. / Arif Altunkaynak - Nusaybinim.com