O küfürler Tello'ya

#1
Sponsorlu Bağlantılar
İnönü’de hakeme hakaret ettiğini reddeden Abdullah Avcı hedefindeki ismi açıkladı: "Saha içindeki tutumum televizyondan yanlış anlaşılmış. Hakeme küfür etmedim. Sözlerim bizi taraftarın önüne atan Tello’yaydı."

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin efendiliğiyle tanınan çalıştırıcısı Abdullah Avcı’nın İnönü’de çıldırmasına neden olan ismin Beşiktaşlı Tello olduğu ortaya çıktı. Küfür ettiği an kameralara yansıyan Avcı yakın çevresine olayın iç yüzünü şu sözlerle anlattı:

“Saha içindeki tutumun televizyondan farklı anlaşılmış. Orada ettiğim laflar ve kullandığım ifadeler kesinlikle Yunus Yıldırım’a değildi. Değil Yunus hocaya hiçbir hakemimize öyle ifadeler kullanmam.

O lafların hepsi Tello’yaydı. Nedeniyse onun sahadaki kötü niyetli davranışlarıydı. Zaten Beşiktaş seyircisi bize karşı ön yargılı ve protestoya hazır. Geçen sezondaki gibi tribünleri provoke etti. Adeta bizi seyircinin önüne attı.

Üzülmez'e şikayet
2. yarıdaki o pozisyonda Tello oyuncuma dirsek attı. Tam da gözümün önünde. Hakeme sadece ’Nasıl görmüyorsun bunu? Atsana adamı’ dedim. Ardından tepkimi Tello’ya o ifadeleri kullanarak gösterdim.

TELLO’YU devre arasında da İbrahim Üzülmez’e ‘Bu adamı kontrol edin kaptan’ diyerek şikayet ettim, o da bana ‘Hocam takma kafanı, konuşacağım’ dedi.”

A2 derbisinde 3 yıldız yok
A2 Ligi’nde 17 Mart’ta oynanacak derbi, önemli yıldızlardan yoksun yapılacak. Marmara Grubu’nda 53 puanla lider olan G.Saray ile 52 puanla 2. sırada yer alan Beşiktaş arasındaki maçta sarı-kırmızılıların bir, siyah-beyazlıların ise iki önemli eksiği olacak. 16 ve 18 Mart’ta 18 Yaşaltı Milli Takım’ın Ukrayna ile oynayacağı maçlar nedeniyle G.Saray’da Berkin Arslan (G.Saray’ın Ziraat Kupası’nda Trabzon’u 2-1 yendiği maçta 15 dakika oynadı) Beşiktaş’ta ise Sezer Özmen ve Orhan Gülle görev yapamayacak.

Denizli: Beni dinleyin ‘şampiyon’ olalım
İstanbul BŞB'yi 2-0 yenerek puanını 48’e çıkartan Beşiktaş’ta teknik direktör Mustafa Denizli, galibiyetin ardından soyunma odasında tüm futbolcularını kutladı.

Kurt hoca futbolcularına, “Söylediklerimi yerine getirmeye çalıştınız. Size bu maçı kazanabileceğimizi söylemiştim. Önümüzde 10 maç var. Bunlarını hepsinin ayrı taktiği olacak. Beni dinleyin, istediklerimi yapın ve bu takım şampiyon olsun. Çünkü bunu hak ediyorsunuz” diyerek şampiyonluğun formülünü anlattı.
(Vatan)