Ölümsüz Ve Bekar Kitap Özeti - Mary Janice Davidson

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ölümsüz Ve Bekar Kitap Özet - Mary Janice Davidson KitaplarıKitap Özet

Önce Modeldi, Sekreter Oldu ve Kovuldu. Öldü Sonra ve Ölümsüzlerin Kraliçesi Oldu!

Elizabeth “Betsy” Taylor: KRALİÇE BETSY

Elizabeth “Betsy” Taylor, 30. yaş gününde sekreterlik işinden kovulur ve bir araba kazasında ölmek üzere evine doğru yola koyulur. Birkaç gün sonra bir tabut içerisinde gözlerini açtığında, daha neler olup bittiğini bile anlamasına fırsat kalmadan ölümsüzlerin arasına katıldığını idrak eder. Üstüne üstlük, yani daha da acısı, insanüstü bir takım güçler edindiğini anlaması da uzun sürmez. Şey… İnsanüstüdür, çünkü o bir vampirdir artık!

Vampir halkı, Betsy’nin kehanetlerde adı geçen Kraliçe olduğuna inanmaktadır. Ama bu Betsy’nin umrunda bile değildir -onun tek derdi yeni ayakkabılara sahip olmaktır! Vampir dünyası, Bela Lugosi bozması bir ucube tarafından ters düz edilmek üzeredir ve Betsy’ye inananlar, onun bu vaziyetin çaresine bakmasını beklemektedirler. İyi de hay aksi, neden bir vampir kraliçe prospektüsü falan yok ki! Neyse ki müstakbel eşi Eric Sinclair -sinir bozucu bir şekilde- sürekli yanında! Hımmm. Keşke bu kadar uzun boylu, esmer, yakışıklı …ve ölümsüz olmasaydı.
KRALİÇE BETSY’nin maceraları sürecek!
“Eğlenceli, esprili ve keyifli… Sizi gülmekten kıracak ve Mary Janice Davidson’nın yetenekli kaleminden çıkma başka eseler için ‘ölüp bitmenize’ neden olacak bir kitap deneyimi.”

Romance Today

“Chick lit, vampir romanıyla işte bu yaratıcı, güncel, seksi ve inanılmaz esprili kitapta buluşuyor.”

Catherine Spangler
Kitap Adı: ÖLÜMSÜZ VE BEKÂR
Orjinal Adı: UNDEAD AND UNWED
Yazarı: MARY JANICE DAVIDSON
Türü: ÇİK-LİT
Çevirmen: ZEYNEP YEŞİLTUNA
Barkod:
ISBN: 9944-485-43-2
Sayfa Sayısı: 313
Basım Tarihi: Temmuz 2007