Ölümsüz Ve İadesiz Kitap Özeti - Mary Janice Davidson

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ölümsüz Ve İadesiz Kitap Özet - Mary Janice Davidson KitaplarıKitap Özet

Betsy, bir yandan yarine kavuşma derdi içinde, bir yandan bodrum kattakilerle çarpışıyor, bir yandan da ayakkabı çantasından geri kalmamanın peşinde!

Sanki alışveriş yapmak için yeni bir bahaneye ihtiyacı varmış gibi, Vampirler Kraliçesi Betsy Taylor, nefes kesici yakışıklılığıyla göz dolduran nişanlısı, vampir Eric Sinclair ile düğün hazırlıklarının tam ortasındaydı. Ölüm ya da kan içme zorunluluğu gibi ufak tefek mevzuların yolunu tıkamasına kesinlikle izin vermeyecekti. Fakat tüm olay buket buket çiçekler ve hediyelerden ibaret değildi çünkü Betsy, geçmişteki hatalarını düzeltmesini isteyen hayaletler tarafından kovalanıyordu. Artı, seri katilin teki ortalıkta ipini koparmış vaziyette dolanmaktaydı›!
Tüm kurbanları ise uzun boylu sarışın kadınlardı, tam Betsy tipi yani!

Mary Janice Davidson, müthiş vampirimiz Betsy’ye şık bir yeni yıl hediyesi hazırlıyor. Betsy bir kez daha kaos denizinin tam ortasına düşüyor ve her zamanki kafayı yemiş vampirler ve insanlar kalabalığının hem kösteğine hem de yardımına maruz kalıyor.

“Sadakatini bir çift marka ayakkabıyla satın alabileceğiniz bir vampir hakkında ne diyebilirsiniz ki? Sıradışı?.. Fazlası var. İnanılmaz keyifli bir kitap.”
-The Best Reviews

“Müthiş bir hengâme. Sıkı bir komedi.”
-Paranormal Romance
Kitap Adı: ÖLÜMSÜZ VE İADESİZ
Orjinal Adı: UNDEAD AND UNRETURNABLE
Yazarı: MARY JANICE DAVIDSON
Türü: ÇİK-LİT
Çevirmen: ZEYNEP YEŞİLTUNA
Barkod:
ISBN: 975-605-0058-67-3
Sayfa Sayısı: 240
Basım Tarihi: ŞUBAT 2009