Ortakonak K.ilköğretim Okulu Karatay Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ortakonak K. İlköğretim Okulu Hakkında - Ortakonak K. İlköğretim Okulu Tanıtım - Ortakonak K. İlköğretim Okulu Resimleri - Ortakonak K. İlköğretim Okulu İletişim


Ortakonak K.ilköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ortakonak K.ilköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ortakonak K.ilköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ortakonak K.ilköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ortakonak K.ilköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ortakonak K. İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okul olarak kullanılan bina yaklaşık 1945 yılında kuran kursu olarak açılmış ve ilerleyen yıllarda okula olarak kullanılmaya başlanmıştır.Karatay Belediyesine ait tapulu olan ev okul olarak kullanılmaktadır.2003 yılında tadilat yapılarak yeni şekline kavuşmuştur.Kerpiçten olup bahçesi yoktur.

Ortakonak K. İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / KARATAY
Adı: ORTAKONAK K.İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ORTAKONAK KÖYÜ
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Ortakonak K. İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr