Ortaköy İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ortaköy İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

Ortaköy İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda hem öğrenciler hem de öğretmenler birbirlerinin öğrenmesine ve gelişmesine yardımcı olmanın önemine inansın. Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın. Okulumuzda sevgi, saygı ve hoşgörü herkesin ortak değeri olsun. Okulumuzda çalışanlar işlerini yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın.


MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin öğrenmeyi öğrenmesi birinci hedefimizdir. Öğrenciler bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur. Biz birbirimizi öğrencilerin, velilerin ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak uyduracak şekilde yüreklendirmek için yüreklendiririz. Biz öğrencilerimizin başarısını artırmak için karşılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız. Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz. Her öğrencimize bir birey olarak saygı duyar, onları koruyup gözetiriz.

Ortaköy İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Fethiye
Okulun Telefonu: 2526280083
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: www.fethiyeortakoyio.meb.k12.tr
Okulun E-Posta Adresi: 715504@meb.k12.tr
Okulun Müdürü: AZİM ŞAKAR
Okulun Ulaşım Bilgileri: Ortaköy/Fethiye/Muğla - Öğretmenler için servisimiz mevcut. Ayrıca Kemer-Ören Mnb. Koop. ile de ulaşım sağlanabiliyor. İl Merkezine Uzaklığı 165 - İlçe Merkezine Uzaklığı 32
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları : 100-150


Ortaköy İlköğretim Okulu Resimleri :Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız
 

Son düzenleyen: Moderatör: